Palmy z Lubska

O nas

Egzotyczne rośliny do domu i ogrodu.

Rafał Kucaj - właściciel firmy Palmy z Lubska

Pasjonat i doświadczony hodowca roślin egzotycznych. 

Jako właściciel firmy Palmy z Lubska oferuję Ci wyjątkowe, egzotyczne rośliny, bez względu na to, gdzie ich potrzebujesz. Od lat umożliwiam mieszkańcom całej Polski, stworzenie niezwykłych i wyjątkowych ogrodów. Jestem doświadczonym hodowcom oraz importerem tych niezwykłych drzew i krzewów. Znajdziesz tu spory i unikatowy asortyment roślin i drzew, które możesz kupić i pięknie ozdobić swoją zieloną krainę. Moja osoba będzie Cię wspierać w tym procesie, abyś uniknął typowych błędów ich pielęgnacji i cieszył się swoim ogrodem przez lata. 

Porozmawiajmy o Twoim wymarzonym egzotycznym ogrodzie.

Odtwórz wideo

Nasz zespół

Pasjonaci roślin

Nasza firma i ogród ma już kilkuletnie tradycje. Jesteśmy rzetelni, dzielimy się naszym doświadczeniem. Jesteśmy firmą profesjonalną, posiadającą wszystkie pozwolenia na uprawę, sprzedaż, import oraz eksport roślin. Odwiedzając nasz ogród możesz zobaczyć, jak z powodzeniem uprawia się egzotyki w gruncie.
Decydując się na zakup roślin masz pewność, że każda z nich dotrze do Twojego ogrodu bez żadnych uszkodzeń. Każda z roślin jest szczegółowo weryfikowana przed podróżą. 
Do transportu trafiają zabezpieczone w odpowiedni sposób.

Nie ważne, czy jesteś doświadczonym hodowcą, czy pierwszy raz masz styczność z egotycznymi roślinami. Każdemu z klientów doradzamy, które z drzew lub krzewów będzie odpowiednie w pielęgnacji dla Ciebie. 

Możesz nas odwiedzić, niekoniecznie dokonując zakupu.